KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15538059
nr 1553 8059
signerad Paini, marknad. Olja på duk, 50x33 cm, yttermått inklusive ram: 60x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:48:02
100 kr
150 kr
200 kr